Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−16%Kaša Ovsena Bela Čokolada&Jagoda Dr.Oetker 55 g
82,99 din69,99 din1.272,55 din/kg
−16%Žitarice Nesquik 625 g
829,99 din699,99 din1.119,98 din/kg
−16%Žitarice Fitness Nestle 625 g
829,99 din699,99 din1.119,98 din/kg
−16%Esencija 1000 Delta
829,99 din699,99 din699,99 din/kg
−16%GUM TRAV-LER 0,6 mm interdenta.čet. 6/1
829,99 din699,99 din116,67 din/kom
−16%Interdental Trav Gum Ler 0,9 mm
829,99 din699,99 din- −16%
Pršut Seoski Kmečki KG Kras
5.749,90 din4.849,90 din
−16%Domaci Ajvar Blagi 290 g Mama's
641,25 din540,99 din1.865,48 din/kg
−16%Domaci Ajvar Ljuti 290 g Mama's
641,25 din540,99 din1.865,48 din/kg
−16%Gel Gillette Fusion Moisturis 200 ml
711,15 din599,99 din2.999,95 din/l
−16%Kefir Muller Kalinka 500 g PET
159,99 din134,99 din269,98 din/kg
−16%Biskvit Choco Višnja Jaffa 155 g
159,99 din134,99 din870,90 din/kg
−16%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
159,99 din134,99 din854,37 din/kg
−16%Napolitanke Kakao Štark 180 g
159,99 din134,99 din749,94 din/kg
−16%Kobasica Pileća Gala Perutnina Ptuj 220 g
159,99 din134,99 din613,59 din/kg
−16%Biskvit Jaffa Čoko 155 g Jaffa
159,99 din134,99 din870,90 din/kg
−16%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 800 ml
319,99 din269,99 din337,49 din/l
−16%Vlažne Maramice Baby Kamilica Fresh 64/1 2+1
319,99 din269,99 din4,22 din/kom
−16%Med Krnjevac Cvetni Krem 700 g
770,34 din649,99 din928,56 din/kg
−16%Masline Zelene sa Paprikom Benlian Food 700 g
497,70 din419,99 din599,99 din/kg
−16%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 0,33 l
74,99 din63,29 din191,79 din/l
−16%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,33 l
74,99 din63,29 din191,79 din/l
−16%Med Livadski Krnjevac 250 g
343,51 din289,99 din1.159,96 din/kg
−16%Nectar Ice Tea Breskva 0,5 l PET
87,99 din74,29 din148,58 din/l
−16%Nectar Ice Tea Sumsko Voce 0,5 l PET
87,99 din74,29 din148,58 din/l
−16%Hleb Pizza Kubeti 35 g
44,99 din37,99 din1.085,43 din/kg
−16%Hleb Slanina Kubeti 35 g
44,99 din37,99 din1.085,43 din/kg
−16%Kubeti Cheeseburger 35 g
44,99 din37,99 din1.085,43 din/kg
−16%Energetsko Piće Booster 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−16%Energetsko Piće Booster Mango 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−16%Energetsko Piće Booster Borovnica 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−16%Smrznuto Povrće Brokoli Flora 400 g
224,99 din189,99 din474,98 din/kg
−16%Voćni Sok Fruvita Jabuke,kajsije&Ništa Više 0,8 l
224,99 din189,99 din237,49 din/l
−16%Četkica za Zube Sensitive Lacalut
449,99 din379,99 din
−16%Njoke Classic Rana 400 g
449,99 din379,99 din949,98 din/kg
−16%Piling Telo Coco Jungl 250 g Org Mim
449,99 din379,99 din1.519,96 din/kg
−16%Piling za Telo Matcha Power Mimi 250 g
449,99 din379,99 din1.519,96 din/kg
−16%Maslac Namaz Meggle Alpinesse PVC 250 g
449,99 din379,99 din1.519,96 din/kg
−16%Interdental za Z 8Pak 0,4 mm Tepe sa
450,00 din380,00 din
−16%Interdental za Z 8Pak.0,6 mm Tepe sa
450,00 din380,00 din
−16%Ulošci Higijenski Maxi Duo Naturella S2 18/1
289,99 din244,99 din13,61 din/kom
−16%Feferone Ljute 650 g Dijamant
355,05 din299,99 din461,52 din/kg
−15%Fanta Orange 2x2 l Sjajna Ponuda
354,99 din299,99 din75,00 din/l
−15%Coca-Cola 2x2 l Sjajna Ponuda
354,99 din299,99 din75,00 din/l
−15%Tekila Don Julio Blanco 0,7 l
14.199,99 din12.000,00 din17.142,86 din/l
−15%Ajvar Blagi Dijamant 680 g
449,55 din379,99 din558,81 din/kg
−15%Ajvar Ljuti Dijamant 680 g
449,55 din379,99 din558,81 din/kg
−15%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
277,99 din234,99 din3.357,00 din/kg