Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−31%Osv Glade SP Relax Dop 1+1 25%
1.599,00 din1.099,00 din2.042,75 din/l
−18%LOREAL ELSEVE GROWTH BOOSTER serum 102ml
1.346,36 din1.099,00 din10.774,51 din/l
−17%Kafa Instant Nescafe Crema 190 g
1.329,00 din1.099,00 din5.784,21 din/kg
−16%SN Vitamin C serum 30ml
1.311,81 din1.099,00 din36.633,33 din/l- −15%
Salama Salchic Iber Bell Slajs 100 g
1.299,99 din1.099,00 din10.990,00 din/kg
−12%Deterdžent za Veš Jorgovan Duel 5,4 kg
1.249,00 din1.099,00 din203,52 din/kg
−12%Det Duel Đurđevak 5,4 kg
1.249,00 din1.099,00 din203,52 din/kg- −31%
Carnex Specijal Kulen 1 kg
1.599,90 din1.099,90 din1.099,90 din/kg - −21%
Pileća Prsa Dimljena Perutnina Ptuj Rf
1.399,90 din1.099,90 din
−21%Sir Trapist Paladin 45% mm Rf
1.399,90 din1.099,90 din333,30 din/kg
−21%Absinth Absolvent 70% Alk 0,5 l
1.399,99 din1.099,99 din2.199,98 din/l
−45%Set DOVE M Clean COMFORT (sg+deo+stik+bežični punjač)
1.999,00 din1.100,00 din
−44%Gillette Giftset Fusion 1Up+200 ml Gel
1.979,00 din1.100,00 din5.500,00 din/l
−44%Set Venus Breeze 3Up+bl Cov+shower
1.979,00 din1.100,00 din
−43%Set Nivea Ž 2025 Soft Rose Bag Xmas
1.929,00 din1.100,00 din
−43%Set Old Spice Nightp Gameb St+sp+sg
1.929,00 din1.100,00 din
−41%Set Dove M Clean Comfort Torbica
1.869,00 din1.100,00 din
−39%Krema Sun Spf30 75 ml Sebamed
1.799,00 din1.100,00 din14.666,67 din/l
−39%VL Maramice Sensit 12x52/1 Pampers
1.799,00 din1.100,00 din21,15 din/kom- −35%
Vino Nobile Di Montepulciano 0,75 l
1.699,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l - −33%
Vino Fantini Don Camillo Ros 0,75 l
1.649,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l
−32%Krema Sun Q10 UV Anti-Age 50 ml Niv
1.629,00 din1.100,00 din22.000,00 din/l
−31%Old Pascas White Rum 0,7 l
1.599,99 din1.100,00 din1.571,43 din/l
−31%Nivea sun hidrantni losion 200ml
1.589,00 din1.100,00 din5.500,00 din/l
−31%Losion Sunč&Tamnje Spf20 200 ml Nive
1.589,00 din1.100,00 din5.500,00 din/l
−21%Pelene Pufies Sensitive 4 Junior 7-10 kg 88/1
1.400,00 din1.100,00 din12,50 din/kom
−21%Pelene Puf Sen Box5 Preko 11 kg 76/1
1.400,00 din1.100,00 din14,47 din/kom
−21%Pelene Pufies Sen 6 Ext Large 66/1
1.400,00 din1.100,00 din16,67 din/kom
−21%Vodka Keglevich 0,7 l + 2 Čaše
1.399,99 din1.100,00 din1.571,43 din/l- −19%
Rakija Biter Lincura 37% 0,5 l
1.359,99 din1.100,00 din2.200,00 din/l
−18%Vino Belo Chardonnay Jacob's Creek 0,75 l
1.339,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l
−17%Vino Belo Optimus 0,75 l Trivanović
1.319,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l
−17%Vermut Cinzano Ros 0,75 l Campari
1.319,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l
−15%Vodka Puschkin Red 0,7 l Pernod
1.299,99 din1.100,00 din1.571,43 din/l
−15%Mleko Zam 3 400 g Novalac
1.299,00 din1.100,00 din2.750,00 din/kg
−12%Vino El Miracle White No.3 0,75 l
1.249,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l- −6%
Status Vino Anonymous Crna Tamjanika / Rose 0,75 l
1.169,99 din1.100,00 din1.466,67 din/l
−18%Liker Pelinkovac Gorki 1 l Badel
1.354,99 din1.104,99 din1.104,99 din/l
−10%Guarana u Prahu Organska 100 g DTC
1.247,99 din1.117,99 din11.179,90 din/kg
−23%Gel za Odstra Mrlja Oxi Act 2 l Van
1.445,25 din1.119,00 din559,50 din/l
−23%Sred Vanish Oxi Action White 970 g
1.445,25 din1.119,00 din1.153,61 din/kg
−23%Gel Izbe Odstr Mrlja Oxi Act 2 l Van
1.445,25 din1.119,00 din559,50 din/l
−21%Vino Belo Alexandria Cuvee Tikveš 0,75 l
1.419,99 din1.119,99 din1.493,32 din/l
−21%Vino Crveno Alexandria Cuvee Tikveš 0,75 l
1.419,99 din1.119,99 din1.493,32 din/l
−39%Med Prirodni Heljda BG 900 g Slavuj
1.831,50 din1.120,00 din1.244,44 din/kg
−28%Ulošci Wilkinson Hydro5 4+1
1.599,78 din1.149,00 din
−18%Boja za Kosu Pref 5,25 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din218,86 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 8,1 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din141,85 din/l