Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−6%Smrznuti Filet Oslića Frikom 400 g
799,99 din749,99 din1.874,98 din/kg
−56%Set M Fus 1Up+fus Gel 200 ml Gillett
1.708,42 din750,00 din3.750,00 din/l
−53%Krema Lice Noć Hydra Se 50 ml Niv
1.608,28 din750,00 din15.000,00 din/l
−50%Inst Jacobs Cronat 200 G+stak Šolja
1.499,00 din750,00 din3.750,00 din/kg
−47%Bio hyalouron gold serum lice 50ml R25
1.416,15 din750,00 din25.000,00 din/l
−40%Brijač Muški Blue 3 Pride Gillette 6/1
1.259,58 din750,00 din125,00 din/kom
−40%Whiskey Long John 0,7 l Pernod
1.239,99 din750,00 din1.071,43 din/l
−36%Listerine Tečnost Natural Enamel 500Ml
1.169,99 din750,00 din1.500,00 din/l
−36%Brijač Muški Mach 3 Start 1+3 Gillette
1.165,60 din750,00 din- −36%
Brijač Ž Start H+3 Venus
1.165,60 din750,00 din
−36%Brijač Skinguard Dispo 3/1 Gillette
1.165,60 din750,00 din250,00 din/kom
−33%Tečnost Usta Mo Nat Gum Pr500 ml Lis
1.114,99 din750,00 din1.500,00 din/l
−29%Ulošci Quatro Base 4/1 Wilkinson
1.051,05 din750,00 din187,50 din/kom
−28%Ulošci za Brijač Quattro Papaya&Pearl 3/1
1.037,40 din750,00 din250,00 din/kom
−27%Vodka Keglevich Frutti Di Bosco 0,7 l
1.029,99 din750,00 din1.071,43 din/l
−26%Set Nivea Men Deep Beat Xmas Box 2022
1.019,00 din750,00 din- −17%
Krema Lice Skin CYCL Recov 50 ml Hed
900,00 din750,00 din15.000,00 din/l
−17%Set Dove Men Extra Fr Totba
900,00 din750,00 din
−43%Omekšivač za Veš Gold Orchid 126 pr Lenor 2,65 l
1.332,51 din759,99 din286,79 din/l
−26%Omekšivač LENOR 2650 Ocean Breeze
1.023,93 din759,99 din286,79 din/l- −20%
Kobasica Suva Fran sa Pap 155 g Fam
949,99 din759,99 din4.903,16 din/kg
−47%Prašak Odstr Mrlja Oxi Act 625 g Van
1.445,25 din760,00 din1.216,00 din/kg
−22%Gel Series Soothing 2x200 ml Gillett
973,44 din760,00 din1.900,00 din/l
−23%Balzam za Kosu Elseve Collagen Lifter Sprej 200 ml
999,99 din769,99 din3.849,95 din/l
−23%Kafa Instant Crema Gold Jacobs 100 g Tegla
999,99 din769,99 din7.699,90 din/kg
−23%Kafa Instant Cronat Gold Jacobs 100 g Tegla
999,99 din769,99 din7.699,90 din/kg
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 2x1,6 l
939,99 din769,99 din240,62 din/l- −7%
Ćureći Karabatak M
829,99 din769,99 din - −4%
Det Best Color & White 9 kg
799,99 din770,00 din85,56 din/kg
−11%Vino Roze Barbara Aleksić 0,75 l
869,99 din772,99 din1.030,65 din/l
−29%Krema Pr Bora Oči 15 ml Afrodita
1.099,00 din779,99 din51.999,33 din/l
−20%Riso Gallo pirinač Arborio 1kg Ducla
970,99 din779,99 din779,99 din/kg
−34%Losion Posle Brijanja Game On Str8 100 ml
1.199,00 din789,99 din7.899,90 din/l
−34%Losion Str8 Asl Red Code 100 ml
1.199,00 din789,99 din7.899,90 din/l
−23%Losion Posle Brijanja Arctic Ice Gillette 100 ml
1.032,34 din789,99 din7.899,90 din/l
−17%Vino Belo Vrh Žilavka Čitluk 0,75 l
949,99 din789,99 din1.053,32 din/l
−15%Kolač Lisnati sa Kakaom 300 g Marl
929,99 din789,99 din2.633,30 din/kg
−56%Airwick Af Komplet Eukaliptus Fressia 228 ml
1.799,00 din790,00 din3.464,91 din/l
−41%Hrana Adult Mini 2,5 kg Ecopet Natur
1.332,99 din790,00 din316,00 din/kg
−45%Pileća Prsa Dimljena Carnex Rf
1.459,90 din799,90 din- −18%
Salama Pileće Grudi F90 Topiko Ad
969,90 din799,90 din
−50%Kapsule za Veš Universal 28 pr Persil 28/1
1.599,00 din799,99 din28,57 din/kom
−50%Persil POWER CAPS UNIVERSAL kaps./veš 29/1
1.599,00 din799,99 din27,59 din/kom
−42%Det Perwoll 1 L+om Silan 540 ml Glori
1.389,00 din799,99 din1.481,46 din/l
−33%Sveća Miris Vel Glade Van W25 204 g
1.199,00 din799,99 din3.921,52 din/kg
−33%Sveća Miris Vel Glade Berr W25 204 g
1.199,00 din799,99 din3.921,52 din/kg
−33%Krema Oko Očiju Karotin 15 ml Afrod
1.199,00 din799,99 din53.332,67 din/l
−30%Gel za Tuširanje Active Clean Nivea 887 ml
1.149,00 din799,99 din901,91 din/l