Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −23%
Krem Bananica Bananita 255 g Čokolend NNC
97,99 din75,00 din294,12 din/kg
−21%Čokolada ML Nelino Kikir 60 g Nelli
94,99 din75,00 din1.250,00 din/kg
−16%Energetsko Piće Booster 0,25 l Nectar
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−16%Energetsko Piće Booster Mango 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−16%Energetsko Piće Booster Borovnica 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l
−11%Cockta 0,33 l Limenka Original
84,99 din75,99 din230,27 din/l
−11%Cockta Free 0,33 l
84,99 din75,99 din230,27 din/l
−11%Cockta Limeta 0,33 l
84,99 din75,99 din230,27 din/l
−19%Flips Clipsy Flaming Hot 60 g
94,20 din76,00 din1.266,67 din/kg
−29%Brašno Kukuruzno 500 g Abc
107,99 din76,99 din153,98 din/kg
−16%Happy Day Narandža 0,2 l Vitamin C
91,80 din76,99 din384,95 din/l
−14%Perece Slane Elephant 80 g
89,99 din76,99 din962,38 din/kg
−14%Perece sa Susamom Elephant 80 g
89,99 din76,99 din962,38 din/kg
−14%Perece Mix Semenki Elephant 80 g
89,99 din76,99 din962,38 din/kg
−14%Perece Paradajz&Začinsko Bilje Elephant 70 g
89,99 din76,99 din1.099,86 din/kg
−14%Perece Čili&Limeta Elephant 70 g
89,99 din76,99 din1.099,86 din/kg
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 0,5 l PET
89,05 din77,99 din155,98 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l PET
89,05 din77,99 din155,98 din/l
−11%Cockta Original 0,5 l
87,99 din77,99 din155,98 din/l
−11%Cockta Free 0,5 l
87,99 din77,99 din155,98 din/l
−11%Cockta Limeta 0,5 l
87,99 din77,99 din155,98 din/l
−16%Sok Narandža Bravo 0,25 l Lim Rauch
94,50 din78,99 din315,96 din/l
−58%Konzervans 5 g C 6/1
189,99 din79,99 din2.666,33 din/kg
−47%Čips Rebrasti Tzatziki Chipsy 95 g
149,99 din79,99 din842,00 din/kg
−47%Čips Rebrasti Ketchup Chipsy 95 g
149,99 din79,99 din842,00 din/kg
−38%Pašteta Riblja Yuhor 75 g
129,99 din79,99 din1.066,53 din/kg
−38%Pašteta Riblja sa Povrćem Yuhor 75 g
129,99 din79,99 din1.066,53 din/kg
−38%Komadići u Umaku Divljač 405 g Buddy
129,99 din79,99 din197,51 din/kg
−38%Komadići u Umaku Jagnj 405 g Buddy
129,99 din79,99 din197,51 din/kg
−38%Komadići u Umaku Pilet 405 g Buddy
129,99 din79,99 din197,51 din/kg
−33%Supa Bistra Švajcarska Podravka 54 g
119,99 din79,99 din1.481,30 din/kg
−30%Supa Bistra Francuska Podravka 64 g
114,99 din79,99 din1.249,84 din/kg
−27%Čokolada Mini 4Finger Kit Kat 41,5 g
109,99 din79,99 din1.927,47 din/kg
−27%Čokolada Kit Kat 4 Finger Dark 41,5 g Nestle
109,99 din79,99 din1.927,47 din/kg
−27%Čokolada Kit Kat 4 Finger White 41,5 g Nestle
109,99 din79,99 din1.927,47 din/kg
−27%Čokolada Nestle Kit Kat 4 Finger Hazelnut 41,5 g
109,99 din79,99 din1.927,47 din/kg
−26%Sapun Baby Org Ulje Arga 78 g Nevena
108,37 din79,99 din1.025,51 din/kg
−24%Četkica za Zube Manual Premier Clean Colgate
104,99 din79,99 din
−20%Začin Kurkuma Podravka 35 g
99,99 din79,99 din2.285,43 din/kg
−20%Keks Mini Vitanova Pionir 110 g
99,99 din79,99 din727,18 din/kg
−20%Začin Origano Kotanyi 8 g
99,99 din79,99 din9.998,75 din/kg
−20%Začin Vlašac Kotanyi 6 g
99,99 din79,99 din15.998,00 din/kg
−20%Bombone ICE mentol supermint 100 g Pionir
99,99 din79,99 din799,90 din/kg
−20%Bombone ICE mentol eucaliptus 100 g Pionir
99,99 din79,99 din799,90 din/kg
−20%Papir za Pečenje 8m Fresh Pack
99,99 din79,99 din- −20%
Jabuka Letnja
99,99 din79,99 din
−20%Komadići u Um za Pse Gov 405 g MY Pe
99,99 din79,99 din197,51 din/kg
−20%Komadići u Um za Pse Pil 405 g MY Pe
99,99 din79,99 din197,51 din/kg