Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−50%Paketić NGD Kesa 1029 g Vitaminka
1.249,99 din620,00 din602,53 din/kg
−38%Merci Black&White 240 g
999,99 din620,00 din2.583,33 din/kg
−37%Bombonjera Merci Winter 250 g Storck
985,50 din620,00 din2.480,00 din/kg
−33%Brijač Gillette Venus Treasures Pink 3/1
924,34 din620,00 din206,67 din/kom
−19%BEN&ANNA BLACK natural pasta 100ml
769,50 din620,00 din6.200,00 din/l
−19%ZP Natural Sensitive 100 ml Ben&Anna
769,50 din620,00 din6.200,00 din/l
−19%Deo Natural Coco Mania 40 g Ben&Anna
762,75 din620,00 din15.500,00 din/kg
−19%Deo Natur Persian Lime 40 g Ben&Anna
762,75 din620,00 din15.500,00 din/kg
−34%Osveživač Električni Belo Cveće Airwick 19 ml
949,99 din629,99 din33.157,37 din/l
−34%Parodontax TEČNOST ZA USTA 500ml
949,99 din629,99 din1.259,98 din/l
−34%Parodontax GUM STR.tečnost za usta 500ml
949,99 din629,99 din1.259,98 din/l
−31%Osveživač Mirisna Sveća Mix Glade 129 g
914,99 din629,99 din4.883,64 din/kg
−31%Bombonjera Bajadera 200 g Kraš
909,99 din629,99 din3.149,95 din/kg
−27%Sveća Mirisna Glade Vanila W25 112 g
859,99 din629,99 din5.624,91 din/kg- −26%
Maska za Kosu Pantene Glowtox 300 ml
849,99 din629,99 din2.099,97 din/l
−25%Osveživač Električni Relaxing Zen Glade 20 ml
839,99 din629,99 din31.499,50 din/l
−25%Sveća Mirisna Apple Pie 129 g Glade
839,99 din629,99 din4.883,64 din/kg
−23%Sredstvo za Čišćenje Tepiha 3u1 Vanish 500 ml
816,39 din629,99 din1.259,98 din/l
−23%Farba za Kosu 6.3 Olia
812,99 din629,99 din
−23%Farba za Kosu 6.60 Olia
812,99 din629,99 din
−23%Farba za Kosu 6.66 Olia
812,99 din629,99 din
−23%Farba za Kosu 7.0 Olia
812,99 din629,99 din
−23%Farba za Kosu 7.13 Olia
812,99 din629,99 din
−23%Olia big kit 1.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Olia Big kit 10.1 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Olia big kit 4.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Olia big kit 4.15 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Olia big kit 5.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Olia big kit 6.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%GARNIER Olia 110 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%GARNIER Olia 7.40 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%GARNIER Olia 8.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%GARNIER Olia 9.0 boja za kosu
812,99 din629,99 din
−23%Boja za Kosu Big Olia 5.3
812,99 din629,99 din
−22%Osv Baza Glade Elekt s Bali 10 ml
807,99 din629,99 din62.999,00 din/l
−21%Gar.SN Pure active Charc gel za čišćenje lica 250ml
799,99 din629,99 din2.519,96 din/l
−21%GARNIER HYDRATING gel čišćenje lica 250ml
799,99 din629,99 din2.519,96 din/l
−14%Hu Always Ultra Pads MP S4 36/1
729,37 din629,99 din17,50 din/kom
−14%Hu Always Ultra Pads MP S3 40/1
729,37 din629,99 din15,75 din/kom
−13%Med Bagremov 380 g Maja Med
722,99 din629,99 din1.657,87 din/kg
−52%Inst Nescafe Gold Crema 200 g
1.302,99 din630,00 din3.150,00 din/kg
−41%Swiffer DUSTER dopunske navlake 10/1
1.066,02 din630,00 din63,00 din/kom
−38%Lenor Beads Floral Bouquet 270 g (Perlice)
1.023,93 din630,00 din2.333,33 din/kg
−38%Liker Top Pelinkovac 28% 0,7 l Simex
1.014,99 din630,00 din900,00 din/l
−36%Det Ariel Pow Ext Clean 17w 1,105 kg
981,85 din630,00 din570,14 din/kg- −18%
TP Sens Almond 10/1 3Sl Palom
771,90 din630,00 din63,00 din/kom
−11%Sos Worcester Heinz 150 ml
719,99 din637,99 din4.253,27 din/l
−33%Tablete za Suđe Green Lemon Frosch 30/1
949,99 din639,99 din21,33 din/kom